Müjgan Özçay

Eserleri

KİTAPLAR

Müjgan Özçay’ın kişisel gelişim alanında bilgi ve deneyimlerini aktaran yayınlanmış iki kitabı var. Her ikisi de Müjgan Özçay’ın akıcı, eğlendirici üslubu ile kaleme alınmış. Okuru hemen kavrayan, bilgiyi keyfe dönüştüren deneme tadında kitaplar.

  • Sesler, Sözler, Etkiler

    Soysal Yayınları, 1. Baskı: 2001, 2. Baskı: 2005Yaşamın içinden örnekler ve çözüm önerileriyle bezeli kitap, iş ya da özel yaşamda iletişimini geliştirmek isteyenlere ipuçları veriyor. Konuşmalarda hedeflenen etkiyi sağlamak, konuşma zaaflarını gidermek, sesin ve sözlerin bilinçli kullanımını kolaylamak için ne yapılması gerektiğini anlatan kitap, sorunların nasıl giderilebileceğini gösteren yetkin bir kaynak niteliğinde. Sözünü dinletmek isteyen herkese!
  • Telefonda İletişim

    Soysal Yayınları, 1. Baskı 2003Sigara benzeri bir alışkanlık olan telefonun yerinde, doğru ve etkileyici kullanımının yöntemlerini içeren kitap, Türkiye’de konuyla ilgili yazılmış en kapsamlı yayın olma özelliğini taşıyor. Yazar, kitabının girişinde, “Telefonu rasgele kullanarak diğerlerine eziyet edenlere teşekkür ediyorum. Beni yeterince öfkelendirip, doğruların vazgeçilmezliğini her seferinde bir kez daha anlamamı sağladıkları ve hırslandırıp masa başına oturttukları, bu kitabın yazılmasına neden oldukları için,” diyor.

Hakkında

Konservatuarın Opera Yüksek Bölümü’nden “hocaların hocası” Saadet İkesus Altan’ın öğrencisi olarak mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Devlet Opera ve Balesi’ne katıldı ve solist olarak kariyer yaptı. [ Devamı > ]

Arama